tabliczki na drzwi, tabliczki informacyjneBezpieczeństwo 

Tabliczki na drzwi – sposób na ułatwienie funkcjonowania

W każdym budynku ulokowanych jest bardzo dużo przeróżnych pomieszczeń o mniejszym lub większym znaczeniu. Sprawne poruszanie się po nich – nie tylko odwiedzającym, ale również osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – umożliwiają przeróżne tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na chwilę obecną naprawdę szeroki. Jakie tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym cechują się te , które uważane są za najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – w jakich miejscach są stosowane?

Odpowiednie oznakowanie obiektu zapewnia wysoką przejrzystość jego działania. Nie ma znaczenia czy mówimy o sklepie, przedszkolu, urzędzie czy biurze – rzetelne oznaczenie pomieszczeń umożliwia szybkie odnalezienie sali, która w danym momencie jest przez nas poszukiwana. Tak dzieje się chociażby w szpitalu oraz szkole. W przypadku urzędów, banków i biur tabliczki na drzwi dadzą możliwość szybkiego wyszukania pokoju, w którym dyżuruje poszukiwana przez nas w danej chwili osoba. Popularnością cieszą się tabliczki na drzwi, w których można swobodnie wymieniać znajdującą się na nich informację. Dzięki temu w sytuacji, gdy na przykład w zakładzie pracy zwalnia się pracownik, dane na tabliczce można bez żadnych trudności wymienić. Pozwala to więc oszczędzić sporą ilość pieniędzy – nie trzeba bowiem przeznaczać pieniędzy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze się je stosuje?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez trudu rozdzielić pomieszczenia o charakterze ogólnodostępnym od tych, które stworzono dla personelu określonej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pokoje mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te sale, do których z jakichś względów osoby postronne nie powinny wchodzić. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można także oznakować miejsca, w których nie wolno palić. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, cieszą się aktualnie bardzo dużą popularnością. Często na tych tabliczkach w miejscu napisu stosuje się skreślony symbol papierosa. Dla znacznej części osób przekaz takiego typu znaku jest zatem wyjątkowo czytelny. Nie zapominajmy również, że tabliczki informacyjne wiesza się również na drzwiach wejściowych do obiektów, które wyposażone są w ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Nasze dane kontaktowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy