Hobby i rozrywka 

Eventy i pikniki firmowe

Organizacja eventów, takich jak wieczory kawalerskie i panieńskie, wesela, a także koncerty i imprezy firmowe to domena działalności agencji KlapsArt.

Dysponujemy ponadto bardzo rozbudowaną ofertą eventów dla dzieci, są to między innymi warsztaty edukacyjne, przyrodnicze, terapeutyczne i przedstawienia teatralne. Pedagogom oferujemy swoją pomoc przy organizacji zajęć terapeutycznych, dzięki którym możliwe jest zintegrowanie dzieci z różnych środowisk.

Jeżeli organizacja różnych wydarzeń nie jest Twoją mocną stroną, a niebawem bierzesz ślub, możesz zwrócić się do nas po pomoc. Pomożemy zarówno przy wyborze cateringu i odpowiedniego miejsca, a wcześniej zorganizujemy niezapomniany wieczór kawalerski i panieński!

Jesteśmy częstym gościem na dużych i małych scenach teatrów, klubów, ośrodków kultury oraz w szpitalach, szkołach i przedszkolach. Oferujemy coś dla oka i ucha na każdą okazje, z wielką chęcią zorganizujemy imprezę kulturalną, sympozjum, wyjazd integracyjny, bankiet i wiele innych. KlapsArt współpracuje z wieloma znanymi konferansjerami oraz komikami z Polski oraz Europy. Pozostajemy otwarci na Państwa sugestie i zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony www!

Powiązane wpisy