Hobby i rozrywka 

Imprezy integracyjne

Czy myślałeś o tym, jak podnieść produktywność swoich pracowników? Próbowałeś różnych sposób, które możesz używać w miejscu pracy, ale nic nie okazało się skuteczne? Warto zastanowić się nad organizacją imprezy integracyjnej. Wydarzenia tego typu są świetną sposobnością do poprawienia morale Twojej ekipy. Luźna, radosna, atmosfera może mieć zbawienny wpływ na integrację Twoich pracowników. Relaks i pozbycie się biurowego uniformu, sprawią, że Twoi współpracownicy będą bardziej otwarci i ujawnią swoje swobodne oblicze.

Organizacja imprezy integracyjnej – odpowiedź na biurowe bolączki

Zarządzając grupą pracowników codziennie obserwujesz wysiłek, jaki podejmują oni, aby dopełnić swoich obowiązków. Zdarza się, że widzisz sytuacje pełne napięcia. Oczywiście, nie jesteś Bogiem, aby móc zapobiec im wszystkim, ale możesz pomóc im inaczej – organizując imprezę integracyjną. To świetny moment, aby poznać swoich podwładnych i w przyszłości sprawniej kierować grupą.

Poligon wojskowy czy wioska indiańska, czyli jak zorganizować imprezę integracyjną

Jesteś na etapie podjętej już decyzji, że warto by było zorganizować atrakcyjne wydarzenie dla podwładnych. Taki zabieg dobrze zrobi Twojej firmie. Posiadasz odpowiedni budżet, nie wiesz jednak, co przypadnie im do gustu. Aby wybadać grunt udostępnij w firmowym ekstranecie pusty formularz i w drodze demokratycznego glosowania wybrać odpowiedni pomysł na imprezę. Możesz iść jeszcze dalej i już na etapie planowania przeprowadzić tak zwaną “burzę mózgów”, dzięki której pracownicy wspólnie ustalą najlepszą dla siebie wersję. Możesz także zwrócić się o pomoc do profesjonalnej firmy eventowej, która zorganizuje wszystko za ciebie.

Powiązane wpisy