Instalacje przemysłowe Technologie 

Dlaczego warto sięgnąć po program TelSat?

Skieruj się na telmor.pl/Uslugi/Projekty-SMATV, aby znaleźć informacje o TelSat

Coraz trudniej jest współczesnemu człowiekowi wyobrazić sobie funkcjonowanie bez telewizora. Z chęcią spędzamy przed nim czas, relaksując się po zazwyczaj trudnym dniu pełnym pracy. Należy jednak pamiętać, że programy telewizyjne będzie można oglądać tylko wtedy, kiedy zostaniemy podłączeni do odpowiedniej instalacji bądź zainwestujemy we właściwą antenę. W wypadku osób, które mieszkają w domach z płyty doskonale sprawdzają się zbiorowe instalacje antenowe, które projektować można wykorzystując do tego odpowiednie oprogramowanie.

TelSat, czyli jak zbudować doskonałą instalację antenową

Podstawą odbioru programów telewizyjnych jest odpowiednia antena. Właściwe zaplanowanie sieci antenowej okazuje się być natomiast kluczem do sukcesu. Bez tego sygnał może być za słaby lub może nie być odbierany w ogóle. A wówczas nie mamy co liczyć na to, że uda nam się zobaczyć cokolwiek na telewizyjnym ekranie. Autorski program stworzonych do projektowania sieci antenowych – TelSat – to propozycja rozpoznawanej i wzbudzającej zaufanie klientów firmy Telmor. To wyjątkowo prosta aplikacja, z której użyciem bez problemu poradzi sobie każdy. Równocześnie jest to w pełni profesjonalne narzędzie, które pozwala na wybranie odpowiednich części do projektowanej instalacji. Dzięki programowi można w krótkim czasie opracować potrzebne połączenia, a także sprawdzić czy działają one tak, jak powinny. Program TelSat pozwala też na wykonanie wyceny materiałowej instalacji, której projekt jest wykonywany. Dzięki temu można wstępnie obliczyć koszt związany z późniejszym jej rozprowadzeniem.

TelSat – czy to na pewno solidne rozwiązanie?

Z całą pewnością program TelSat jest świetnym rozwiązaniem. Z jego pomocą proces projektowania instalacji zostanie skrócony do wymaganego minimum. Do tego projekt nie ma błędów, co sprawia, że niemalże natychmiast można rozpocząć jego realizację, będąc pewnym, że wykonana instalacja będzie działać prawidłowo. To rozwiązanie, po które bez najmniejszych wątpliwości opłaca się sięgnąć.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy