Instalacje przemysłowe 

Instalacje teletechniczne w kompleksach budynków

Instalacje teletechniczne. Zobacz, kto je przygotowuje

Instalacje teletechniczne sieci kablowych to kompleksowa infrastruktura posiadająca wiele różnych sprzętów – od elementarnych po bardzo skomplikowane. W Polsce funkcjonują fachowe firmy, które produkują urządzenia do sieci RTV. Zobaczmy jakie usługi proponują i z jakich modułów składają się instalacje teletechniczne.

Instalacje teletechniczne – w nieruchomościach

Instalacje teletechniczne to urządzenia takie jak: anteny ASR, LNB – konwertery SAT, pasmowe wzmacniacze wielokanałowe, rozgałęźniki sat, multiswitche końcowe. W sprzedaży dostępne są też wzmacniacze magistralne, kable koncentryczne 75 OHM, urządzenia DVB-S/S2 i systemy PON – GEPON. Sprzęty tego typu instalowane są na budynkach użyteczności publicznej, w hotelach i wieżowcach. Firmy specjalizujące się w sieciach RTV/SAT zajmują się z kolei na przykład projektowaniem sieci i produkowaniem konkretnych komponentów. Instalacje teletechniczne opierają się na niezawodnych komponentach i profesjonalnym montażu – dlatego zalecane jest wsparcie speców.

Instalacje teletechniczne – dla przedsiębiorców budowlanych

Ważne jest także, aby instalacje teletechniczne spełniały stosowne wymogi polskiego prawa. Dlatego potrzebne jest wsparcie techniczne profesjonalnych przedsiębiorstw, które zagwarantują stosowne narzędzia a także zaproponują najwyższej klasy moduły dostosowane do wymogów danej sieci. Instalacje teletechniczne często potrzebują również napraw, dlatego niezwykle ważna jest opieka pogwarancyjna. Korzystają z niej najczęściej deweloperzy.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy