Instalacje przemysłowe 

Jak działa stacja czołowa Anttron

Na www.telmor.pl zamówisz produkty ANTTRON

Stacja czołowa Anttron to system, dzięki któremu możemy cieszyć się telewizją kablową oraz internetem. To najważniejszy element, który skupia rozmaite komponenty służące do prawidłowej transmisji dźwięku i obrazu. Pozostałe urządzenia budują razem kompleksowy system antenowy. Sprawdźmy, co wchodzi w skład stacji czołowej Anttron i w jakich miejscach z reguły jest stosowana.

Stacja czołowa Anttron – do odbioru sygnału cyfrowego, jak i analogowego

Stacja czołowa Anttron używana jest w mechanizmach do odbioru telewizji kablowej – między innymi w ośrodkach wypoczynkowych, pensjonatach, budynkach użyteczności publicznej a nawet we wspólnotach mieszkaniowych. Transmituje ona informacje do poszczególnych urządzeń. Specjalna szafka montażowa – wyprodukowana zarówno do odbioru sygnału DVB-S/S2 oraz AV to jeden z zasadniczych komponentów tworzących stację czołową. Specjalistyczne aplikacje ułatwiają jej szybką konfigurację. Do szafki można zamontować rozmaite moduły – na przykład DTV AV2 oraz DTVD CI1.

Stacja czołowa Anttron – osobne sloty USB

Każdy z komponentów wchodzących w skład stacji czołowej Anttron ma inne przeznaczenie – przetwarzania sygnałów DVB-S/S2 lub MPEG2. Odbiór analogowy jest mniej doskonały niż cyfrowy – występują nieprawidłowości w przesyłaniu obrazu, a rozbudowa pochłania ogromne koszty. Dużo komponentów składających się na stację czołową posiada też oddzielne porty USB, dzięki którym można wprowadzić własny content. Sprawny układ antenowy uzyskujemy dzięki połączeniu różnych modułów.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy