Instalacje przemysłowe 

Jakie właściwości ma wzmacniacz szerokopasmowy

Jeśli chcesz kupić wzmacniacz szerokopasmowy, koniecznie wejdź na www.telmor.pl

Wzmacniacz szerokopasmowy to innowacyjne urządzenie służące operatorom TVK. Zostało ono zaprojektowane w celu zwiększenia i ustabilizowania mocy sygnałów biegnących do poszczególnych odbiorców. W którym miejscu zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i w jaki sposób działa?

Wzmacniacz szerokopasmowy – umożliwia transmisję kanałem zwrotnym

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych funkcjonują z reguły w przedziale 30 Hz – 6 MHz. Znakomicie redukują różne zakłócenia wywołane np. przez internet bezprzewodowy oraz umożliwiają transmisję kanałem zwrotnym. Przeważnie zlokalizowane są w blokach, gdzie znajdują się klienci. Moduły tego typu zasilane są zdalnie lub lokalnie, dzięki czemu wzmacniacz szerokopasmowy może być usytuowany bez większych ograniczeń. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomity, a eksploatacja wzmacniacza przystępna. Moduły te wyróżniają się optymalnym poziomem wyjściowym – w granicach 123dBuV. Poziom może być zróżnicowany, w zależności od używanego modelu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – niski pobór mocy

Regulacja parametru toru RF jest bardzo prosta. Używa się w tym celu moduły WHX-823 lub wkładki JXP. Do większości modeli zaimplementowano również specjalną ochronę przed przepięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są niezwykle praktyczne. Niektóre z nich mają wbudowany specjalistyczny filtr zakłóceń. Optymalny koszt inwestycji powoduje, że te urządzenia są powszechnie stosowane i dostarczają abonentom świetną moc sygnału w warunkach domowych. Ogromną zaletą jest również niski poziom mocy ok. <5,5W.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy