Instalacje przemysłowe 

Poznaj ofertę silników DC i serwomechanizmów polskiego dystrybutora

Poznaj ofertę dostawcy przekładni planetarnych.

Coraz szersze wykorzystanie robotyki w najróżniejszych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, zmusza do sięgnięcia po najlepsze rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Rodzima firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych globalnych producentów.

Silniki DC i BLDC, motoreduktory oraz przekładnie od najlepszych producentów

Istniejąca od ponad dekady na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych), silników prądu stałego, jak również przekładni falowych i planetarnych produkowanych z wysokiej klasy materiałów przez cenionych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się wysoką solidnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są stosowane m.in. w produkcji robotów przemysłowych, układów służących do obsługi intralogistyki czy frezarek, a dzięki możliwości ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością oraz wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%), szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 °C, jak również przy wystawieniu na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne.

Firma Ultra Robotics ma w ofercie także produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company i Positec.

Nasze dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy