Instalacje przemysłowe 

Skrzynka telekomunikacyjna – bezpieczna i praktyczna

Dowiedz się więcej o skrzynce telekomunikacyjnej na www.telmor.pl

Skrzynki teletechniczne muszą spełniać wiele oczekiwań i być wyjątkowo ergonomiczne. Na rynku dostaniemy wiele ich typów, których struktura musi być dostosowana na każdą ewentualność. Do czego są potrzebne skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – wycięcia wentylacyjne

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być skonstruowana z solidnego surowca i jednocześnie przepuszczać sygnały Wi-Fi. U dystrybutorów znajdziemy dwa zasadnicze rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Najczęściej spotykany model to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na zewnątrz nieruchomości, która musi wytrzymać ingerencje osób niepowołanych oraz wysoką temperaturę. Inna ważna grupa to skrzynka usytuowana wewnątrz nieruchomości, w której znajdują się przewody telekomunikacyjne – np. światłowody oraz główne przyłącza sprzętów – wzmacniacze RTV, multiswitche. Komponenty wewnątrz skrzynki można zamontować na przykład na paski rzepowe lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – dopasuj modele

Ważnym składnikiem jest także ochrona przed wtargnięciem osób niepowołanych do wnętrza szafki. W tym celu służą uniwersalne zasuwy. Bezpieczeństwo jest niesamowicie istotne ze względu na dzieci. Nie można zapominać również o uporządkowaniu przewodów – w tym celu wykorzystuje się dedykowane komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele modeli szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu błyskawicznie dostosujemy je do swoich potrzeb.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy