Kosmetyki Ochrona zdrowia 

Dieta pudełkowa dla zabieganych

Diety, które biorą się z chorób układu trawiennego lub indywidualnych preferencji, potrafią okazać się powodem dużych trudności na co dzień. Potrzebują wszak czasochłonnego gotowania dań – a będąc w pracy zwykle po prostu nie mamy na to czasu. Przynoszenie gotowych dań w podobnych sytuacjach jednak nie jest dobrym rozwiązaniem – często dostarczają one mnóstwo składników, których osoby na diecie zwyczajnie nie mogą jeść. Czy znaczy to, że będąc na diecie powinniśmy być gotowi na regularne, długie gotowanie dań? Jak się okazuje – nie. W różnych miejscowościach działają wszak firmy cateringowe oferujące dietę pudełkową. Na jakich zasadach opiera się to rozwiązanie? Dlaczego warto je wybrać?

Czym jest dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa, jak nietrudno się domyślić, polega na dostarczaniu nam pudełek z daniami przystosowanymi do zasad jadłospisu. Zaletą takiego rozwiązania okazuje się zwłaszcza komfort – dania są dostarczane do miejsca wskazanego przez zamawiającego, a więc między innymi do biura lub domu. Nie trzeba również każdego dnia myśleć o zamówieniu posiłku, gdyż dieta pudełkowa ustalana jest przez profesjonalnego dietetyka, a dania w określonych porach przywozi goniec. Warto nadmienić również kilka słów o cenach, bo te za tydzień wynoszą około 300 złotych za pełnowartościowy plan żywieniowy.

Dieta pudełkowa – kiedy ją wybrać?

Dieta pudełkowa, jak już wspomnieliśmy, adresowana jest z założenia do osób dbających o sylwetkę, chorych oraz utrzymujących odpowiednie diety. W katalogu firmy FitMe z Krakowa czekają na nas na przykład zestawy dla wegetarian, wyszczuplające, bezglutenowe lub diety wysokokaloryczne. Każda z nich dostosowana jest do indywidualnych preferencji zamawiających, zaś w razie trudności z wyborem właściwego zestawu, mamy szansę zaś postawić na wskazówki specjalisty, a ten skompletuje dietę tak na co dzień, jak i do pracy. Firma oferuje także atrakcyjne zniżki dla stałych klientów.

Powiązane wpisy