Kosmetyki Zakupy 

Lilly Lashes – wytrzymałe rzęsy z naturalnego włosia

Jeśli potrzebujesz produktów Lilly Lashes, skieruj się tu

Nie ma co ukrywać – długie i piękne rzęsy są marzeniem dziewcząt na całym świecie rzęsach. Z zauważalną zazdrością patrzymy na okładki plotkarskich pism, na których prym wiodą modelki kokietujące perfekcyjnym, powłóczystym spojrzeniem. Jednak niewiele kobiet może chełpić się tym przymiotem, z tej przyczyny często korzystają ze sztucznych rzęs. Teraz za sprawą Lilly Ghalichi, znanej amerykańskiej uczestniczce reality show, mogą samodzielnie uzyskać podobny efekt.

Z czego wytwarza się produkty Lilly Lashes?

Lilly Ghalichi firmuje własnym imieniem Lilly Lashes – linię sztucznych rzęs, która jest uznana na całym globie . Oferta tej firmy jest dedykowana paniom pragnących osiągnąć efekt grubych i dłuższych rzęs. W katalogu firmy znajdują się popularne rzęsy na pasku, zestawy długich kępek, które służą do uzupełniania zarówno dolnych, jak i górnych rzęs oraz zalotki i profesjonalne kleje. Większość modeli, np. Saint Tropez, Istambul oraz London wyprodukowanych jest z ludzkiego włosia. Natomiast pozostałe modele z serii Glam (Alina, Hollywood, Make Up) czy Luxury (Royalty, Divine, Lush) wykonuje się ze starannie wyczesywanego i sterylizowanego futra norki . Niezależnie jednak od rodzaju wykorzystanego surowca, rzęsy Lilly Lashes gwarantują, że oko będzie naturalnie się prezentować.

Lilly Lashes – używane przez gwiazdy muzyki i filmu kochają je za trwałość

Fakt, że Lilly Lashes cieszy się popularnością na całym świecie, na pewno nie jest zasługą wyłącznie skojarzenia jej z osobą Lilly Ghalichi. Wizytówką artykułów tej marki jest ich wysoka trwałość – decydując się na zakup sztucznych rzęs Lilly Lashes mamy więc gwarancję, iż będziemy mogli je aplikować do 25 razy. Nie bez powodu wszak rzęsy te docenia i używa ich codziennie wiele artystek, które okrzyknięto ikonami stylu . Nad Wisłą produkty Lilly Lashes można zamówić w drogeriach online.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy