Kosmetyki Zakupy 

Sztuczne rzęsy w paskach lub kępkach – które wybrać?

Dowiedz się więcej o przedłużanych rzęsach.

Gęste i długie rzęsy to najlepsza wizytówka każdej kobiety. Obecnie także panie, których los nie obdarzył ciemną oprawą oczu, mogą zachwycać zniewalającym spojrzeniem – rozwiązaniem są przedłużane rzęsy. Z surowców są one wytwarzane i czy charakteryzują wytrzymałością?

Przedłużane rzęsy – naturalne oraz syntetyczne

Przedłużane rzęsy to niezawodny i prosty sposób na wspaniałe wykończenie makijażu. Chcesz zainwestować w najwyższej jakości przedłużane rzęsy, które zapewnią długotrwałe i spektakularne rezultaty? Rekomendowanym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek albo na pasku. W ostatnim przypadku wystarczy nalepić cały pasek do skóry górnej powieki nieco ponad zarysem rzęs – rezultat jest momentalny. Sztuczne rzęsy w kępkach służą natomiast do zagęszczania rzęs, jednak można je zastosować wyłącznie na zewnętrznych częściach oczu. Dostępne w sklepach fasony rzęs są produkowane z wysokiej jakości tworzyw syntetycznych, przykładowo z poliestru, ale również z naturalnych materiałów, jak np. włosie pozyskane z norek, sterylizowane ludzkie włosy czy też jedwab. Ostatnio popularność zyskują też rzęsy wegańskie.

Sztuczne rzęsy – zaopatrz się w odżywkę, hipoalergiczny klej oraz pęsetę

Przedłużane muszą być delikatne, żeby nie obciążać powieki i dawać maksymalny maksymalny komfort, a przy tym proste do nałożenia i wyjątkowo mocne. W sklepach znajdziemy zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele kilkukrotnego użytku wyśmienicie sprawdzające się na wytwornych randkach. Kupiłaś już sztuczne rzęsy? Pamiętaj, że do ich zakładania potrzebne są dodatkowe przybory – hipoalergiczny klej nie wywołujący uczulenia oraz pęseta. Po zdjęciu sztucznych rzęs, zaleca się też zastosować na powieki odpowiednią odżywkę, która wzmocni prawdziwe włoski.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy