Kosztowności 

Dla dzieci i dla Pań -– kolczyki kwiatki

Potrzebujesz kolczyków kwiatków? Odwiedź tę stronę

Kwiaty oraz ogólnie otaczające nas rośliny od dziesiątek lat stanowią jeden z ulubionych motywów wykorzystywanych przez jubilerów. Przyczyn tego jest naprawdę sporo. Wśród najistotniejszych przytoczyć należy przede wszystkim znaczną różnorodność tego rodzaju motywów, która powoduje, że błyskotki z kwiatami mogą być zakładane zarówno przez dziewczynki, jak i dorosłe kobiety. Nie możemy zapominać też o atrakcyjnym wyglądzie, którym nierzadko charakteryzują się kolczyki kwiatuszki tudzież inna biżuteria na bazie motywów roślinnych – albowiem ona wyśmienicie pasuje zarówno do stylizacji casualowych, jak i luksusowych, wyjściowych kreacji. Jak więc wybierać kolczyki kwiatuszki, aby ładnie wyglądać?

Kolczyki kwiatuszki – poprawnie dopasuj je do konkretnej stylizacji

Kolczyki kwiatuszki bywają naprawdę błyskotliwym dopełnieniem każdej kreacji – nieraz okazują się nawet dominującym jej dodatkiem. By tak się jednakże stało, muszą być odpowiednio dopasowane do danej stylizacji. Gdy mówimy o kreacjach wieczorowych albo tych ubieranych na formalne okazje, najodpowiedniejszym dodatkiem do nich będą z pewnością kolczyki kwiatki inkrustowane kryształkami bądź kamieniami szlachetnymi. Przy mniej formalnych, casualowych stylizacjach schludnie natomiast będą wyglądać kolczyki emaliowane. Zwróćmy także uwagę na rodzaj ich zapięcia – kolczyki inspirowanych światem roślin przeważnie zakłada się na sztyfty. Oddzielną grupę stanowią kolczyki produkowane z dotychczas nieczęsto stosowanych w branży jubilerskiej surowców, jak na przykład żywica epoksydowa, ceramika czy drewno.

Nie tylko kolczyki kwiatki. Pozostałe motywy oparte na sylwetce roślin

Pozostając nieprzerwanie w temacie kolczyków kwiatuszków, nie można nie wspomnieć o tym, iż kwiaty nie są jedynym motywem florystyczny, który zdobył serca złotników. Sporym popytem cieszą się także wzory inspirowane sylwetce pnączy i liści. Nieco rzadziej spotykane – choć możemy znaleźć je u jubilerów – to kolczyki inspirowane kształtem owoców bądź pełnych roślinnych sylwetek.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy