Kosztowności 

Najpopularniejsze srebrne kolczyki

https://www.srebrnekolczyki.pl

Jednymi z najchętniej kupowanych przez kobiety elementów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Pasują na każdą sytuację – wyjątkowo huczną i mniej oficjalną. Przekonajmy się w czym leży sekret, że są tak rozchwytywane oraz w jakich sklepach możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze wzory

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych kształtach. Najczęściej kupowane są subtelne wkręty, które sprawdzą się na każdą okazję, są dyskretne, ale jakże wytworne. Równie często kupowane są długie dodatki, które wspaniale wysmuklają sylwetkę. Mogą być wysadzane naturalnymi klejnotami albo zupełnie proste. Błyskotki wyprodukowane ze srebra nie wywołują alergii uszu, co często ma miejsce w przypadku błyskotek z metali nieszlachetnych. Wybierając kolczyki zwróćmy uwagę na cechy probiercze oraz metodę ich wykończenia – najbardziej niebanalne wykonano techniką oksydowania.

Zadbaj o swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki długo prezentowały się nienagannie, należy skrupulatnie je oczyszczać i systematycznie usuwać najmniejsze zanieczyszczenia. Powinno się odkurzać je często suchą szmatką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać specjalistyczne balsamy zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a przeznaczone na ważne okazje kolczyki przechowywać w szczelnych szkatułkach. Nie stosujmy natomiast domowych technik czyszczenia, typu pasta do zębów czy sól. Takie środki niezwykle naruszają miękką powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór ozdób znajdziemy na pewno w e-sklepach, które zapewniają szybką dostawę i kuszące promocje. Poza tym zakupy w internecie to nieprawdopodobny komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zabiegane Polki.

Powiązane wpisy