Kosztowności 

Srebrne pierścionki – symbol elegancji

więcej »

Srebrne pierścionki to oznaka ponadczasowej elegancji. Elementy stworzone z tego szlachetnego kruszcu powinna mieć w swojej kolekcji każda dbająca o siebie dama. Sprawdźmy więc, czym wyróżniają te eleganckie precjoza, będące ozdobą damskiej dłoni.

Srebrne pierścionki – jaką próbę wybrać?

Najczystsza cecha probiercza srebra to 999, ale wtedy srebro jest surowcem plastycznym, nieodpornym na wszelkie urazy mechaniczne i jako biżuteria może łatwo się poniszczyć. Na rynku kupimy więc najchętniej wybierane przez kobiety srebrne pierścionki robione ze stopu 925. Możemy wybrać pierścionek jednolity lub trochę zaszaleć. Te najpiękniejsze ozdobione są ametystami, perłami, szafirami, jak również brylantami. Innym walorem dodatków zrobionych ze srebra jest możliwość – jeśli tylko zechcemy taka konieczność – poddania ich korekcie wielkości, w czym specjalizują się specjalistyczne zakłady jubilerskie. Pamiętajmy także o systematycznym czyszczeniu pierścionków, żeby prezentowały się doskonale przez długie lata.

Czy w sklepach internetowych znajdziemy wyjątkowe srebrne pierścionki?

Wyjątkową biżuterię dostaniemy w każdym sklepie z eleganckimi dodatkami. Zamiast jednak tracić całą wypłatę w sklepach stacjonarnych, opłaca się poszperać również w Internecie, gdzie kwoty są aż o 20% lepsze. Dostaniemy tam srebrne pierścionki w przeróżnych fasonach, wysadzane wysokogatunkowymi minerałami. Nie musimy nawet wychodzić z domu, a w razie potrzeby mamy prawo zwrócić zamówienie z powrotem. Takie zakupy w Internecie to duży wybór i prawdziwa radość dla każdej dziewczyny.

Powiązane wpisy