Meblarstwo 

Wypożyczalnia mebli na potrzeby targów

Kiedy przygotowujemy event, musimy zadbać o odpowiednie wyposażenie, które zapewnią wygodę eksponentom i klientom. Mało kto wie, że w Polsce świadczą usługi przedsiębiorstwa, które wychodzą naprzeciw wymogom organizatorów imprez, jak przykładowo wypożyczalnia mebli, która zapewni idealne umeblowanie na czas wystawy.

Wypożyczalnia mebli – w plenerze i hali

Elementem nieodzownym na targach jest zestaw mebli tapicerowanych, które zapewnią wygodę słuchaczom. W czasie prelekcji słuchacze muszą spocząć, żeby móc posłuchać prowadzącego. Jeśli podczas targów chcemy przeprowadzić pokaz pamiętajmy, że taka niewielka konferencja standardowo także wymaga dostarczenia ok. 15-20 miejsc siedzących. Należy uwzględnić jeszcze konieczność zagwarantowania stolików dla uczestników. Na profesjonalnych eventach toczących się w terenie (na przykład na targach lokalnych producentów wędlin albo sprzętu strzeleckiego) należy wystawić ochronne zadaszenie. Niezbędne okażą się też targowe kontuary i boksy.

Wypożyczalnia mebli – zweryfikuj jakość wyposażenia

Decydując się na wyposażenie organizowanego wydarzenia w kompleksowe akcesoria, zwróćmy uwagę na okres ich wynajmu – z reguły to parę dni, aczkolwiek można spotkać również wynajmy długoterminowe. Warto dać klientom stoiska wygodę i postawić na ergonomiczne hokery, które świetnie sprawdzają się na targach. Nie zapominajmy o pufach dla oczekujących oraz blatach recepcyjnych czy gablotach do demonstracji produktów . Ważna jest klasa akcesoriów – tylko masywne komponenty nie ulegną szybkiej eksploatacji. Profesjonalne akcesoria spowodują, że zorganizowane przez nas wystawy targowe będą popularne pośród klientów.

Powiązane wpisy