Nauka 

Kurs obsługi Blender 3D – czy warto w nim uczestniczyć?

Zobacz Blender 3D kurs na domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat rysunku cały czas się przekształca i coraz częściej twórcy odchodzą od tradycyjnych metod preferując wykonywanie swoich dzieł wyłącznie w formie cyfrowej. Komputery dają artystom nie tylko swobodę wykonywania grafik 2D, ale też modelowania trójwymiarowych obiektów. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie generuje w tej chwili ogromnych wydatków – można bowiem zainstalować program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który przy tym jest zupełnie darmowy.

Kursy Blender 3D najlepiej w jak najmniejszych grupach

Korzystania z dowolnej aplikacji można nauczyć się na własną rękę, jednakże proces ten ciągnie się wówczas dłużej i nierzadko jest niesłychanie irytujący. Z tej przyczyny zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie wiele korzyści głównie tym, którzy niedawno poznali Blender. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami czy dodawanie rozmaitych tekstur i efektów na modelowany obiekt będzie szybsze, jeżeli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela. Instruktor na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez uczestnika kursu wskazując elementy, które należy dopracowac i podpowiadając ku temu odpowiednie drogi. Jak w przypadku innych kursów dobrze jest, aby był on prowadzony w małych zespołach, co da pedagogowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność doceniana w w branży projektowej i gier komputerowych

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest obecnie umiejętnością pożądaną i docenianą głównie w branży projektowej, filmowej i gier wideo. Znajomość programu Blender 3D poszerza tym samym przyszłe perspektywy zawodowe. W trakcie kursu tworzy się pierwsze profesjonalne prace, które później można bez skrępowania zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to natomiast, że kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i łączą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników tego typu warsztatów to po prostu artyści oraz pasjonaci 3D, którzy chcą spróbować nowych form ekspresji czy też rozwinąć swoje obecne umiejętności.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy