szkoła rysunku, nauka rysunku KrakówNauka 

Nauka rysunku dla amatorów i przyszłych studentów ASP

Rysowanie może być sposobem na życie i wyrażeniem siebie, niemniej jednak nawet ci, którzy nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą wynieść z niego ogromne korzyści. Potwierdzano bowiem, iż nawet okazjonalne rysowanie ma korzystny oddziaływanie na naszą psychikę oraz emocje. Pozwala się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest także ważnym elementem wychowania. Liczne korzyści płynące z rysowania powodują, że spory odsetek ludzi postanawia poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką sposobność daje nam szkoła rysunku prowadzona przez zawodowych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których kierowana jest oferta lekcji rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Część zajęć opracowanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są bodźcem do rozwijania wrażliwości, umiejętności manualnych i wyobraźni. Dużo osób zaczynających lekcje rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to głównie takich miast jak Katowice, Gdańsk, Kraków czy Poznań. Nie brak również kursów adresowanych do amatorów – osób, które zwyczajnie lubią rysować i chciałyby robić to lepiej, w pełni korzystając ze swojego potencjału.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy przystosowane do potrzeb odbiorców o rozmaitych artystycznych zainteresowaniach. Sporo czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejszy typ plastycznej działalności. Niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to oczywiście nie jedyne kursy, które możemy wybrać. Dobre szkoły prowadzą także lekcje rysunku architektonicznego oraz digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy