Ochrona zdrowia 

Historia urządzeń do wibroterapii marki Vitberg

Więcej szczegółów o marce Vitberg

Zapoznaj się z wywiadem portalu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg, która specjalizuje się w produkcji Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zajęła się tematem wibroterapii dwadzieścia pięć lat temu i od tego czasu wciąż rozwija swoją ofertę.

Zestawy marki Vitberg – opinie pacjentów są najistotniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie co najmniej od wieku, natomiast wytężone badania nad tym sposobem profilaktyki prowadzone są niespełna od 40 lat. Terapia wibracjami może być alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które szybko pomagają, jednak mają działanie doraźne i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg sprzedała już ponad ćwierć miliona urządzeń, które spotkały się z przychylną opinią klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być stosowane do rehabilitacji sportowców, są jednak też przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg założył ponad pięćdziesiąt placówek na terenie Polski, gdzie możliwe jest wypróbowanie urządzenia i przekonanie się o jego efektywności. Średnio c trzeci pacjent Poradni Vitberg wyraża chęć zakupy takiego aparatu na własność. Z myślą o nich marka Vitberg wciąż pracuje nad ulepszeniem swoich produktów.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy