Ochrona zdrowia 

Korekta wzroku przywróci sprawność Twoim oczom

Korekta wzroku Kraków - poszerz swoje wiadomości!

Zdrowe oczy gwarantują pełny komfort życia. W klinice okulistycznej można wyeliminować dokuczliwe i częstokroć groźne dla zdrowia choroby oczu. Kto powinien poddać się operacji wzroku?

Korekta wzroku – procedura bezpieczna oraz nieinwazyjna

Nie tak dawno temu korekcja wzroku ograniczała się do dobierania okularów albo soczewek kontaktowych. Od kilku lat dostępne są jednakże innowacyjne techniki korekty umożliwiające leczenie presbiopii, krótkowzroczności, dalekowzroczności, a także wielu pozostałych schorzeń. Szczególnie rozpowszechniona stała się laserowa operacja wzroku, która wyróżnia się ogromną skutecznością. Taka korekta wzroku jest zabiegiem bezpiecznym oraz nieinwazyjnym, a pacjent szybko powraca do regularnych zajęć. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w klinice okulistycznej, gdzie zatrudniony jest wykwalifikowany zespół, specjalizujący się w nowoczesnych metodach leczenia. Biegły optometrysta pomoże postawić diagnozę, dopasować adekwatną metodę leczenia oraz wyeliminować wadę wzroku. Lekarze pracujący w klinice okulistycznej wykorzystują nowoczesne urządzenia diagnostyczne, zatem są w stanie zidentyfikować nawet rzadko spotykane choroby oczu.

Z jakimi chorobami można zgłosić się do kliniki okulistycznej?

Kliniki okulistyczne podejmują się również leczeniem innych chorób, np. stożka rogówki. Nowoczesne techniki jego leczenia polegają między innymi na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych bądź formowaniu rogówki za pomocą procedury Topoguided. Prócz tego specjaliści przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, które jest badaniem pomocnym w diagnozowaniu glaukomy, stanów zapalnych, a także innych groźnych chorób. W klinice okulistycznej opracowuje się też mapy rogówki – jest to nieodzowne przed zabiegami laserowymi, np. operacją katarakty. Korekta wad wzroku to naturalnie nie wszystko – specjaliści okuliści poradzić sobie też z innymi przypadkami, np. ciałem obcym w oku bądź likwidacją kaszaków.

Nasze dane kontaktowe:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy