Ochrona zdrowia 

„Kto Cię wyleczy” testuje zestaw do wibroterapii firmy Vitberg

Więcej o marce Vitberg

Czy wibroterapia może pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – alternatywa dla leków przeciwbólowych?

Podczas pracy przed komputerem często odczuwamy bóle dolnego odcinka kręgosłupa, uczucie obciążenia nóg czy ból szyi i ramion. Jest to rezultatem braku odpowiedniej ilości ruchu, ponieważ niedostatek czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te części ciała, w których ból jest nieznośny. Moduły urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w wibracje plecy, biodra, kolana, nogi lub szyję. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale też relaksuje, co owocuje obniżeniem poziomu stresu i mocniejszym snem. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i pięciu opcjonalnych modułów aktywnych. Podział na moduły jest ważną cechą urządzeń marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich elementów lub wybrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy