Ochrona zdrowia Zakupy 

Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

Potrzebujesz maseczki z przyłbicą? Sprawdź https://www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Pandemia COVID-19, która opanowała wszystkie kraje, nieodwołalnie przeistoczyła nasze relacje z innymi ludźmi i życie. Wytyczne dystansu społecznego nakładają obowiązek stosowania różnych środków, których rolą jest chronić nas przed rzeczywistym zagrożeniem zarażenia się tym nowym wirusem. Idąc do urzędu lub supermarketu, gdzie zazwyczaj przebywamy w większym gronie ludzi, powinniśmy bezwzględnie zakładać na nos oraz usta ochronną maseczkę. Co natomiast zrobić, jeśli ciężko nam się oddycha w zwykłej maseczce z tkaniny?

Lekka maseczka wielorazowego użytku w formie ochronnej przyłbicy

Ci, którzy sądzą, że ochronne maski z tkaniny są nieporęczne i mają trudności ze swobodnym oddychaniem w czasie ich noszenia, mogą sprawić sobie ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Chroni ona użytkownika przed kontaktem z wirusem w identycznym zakresie jak maseczka chirurgiczna, czyli przykrywa nos i usta, ale równocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej podstawowymi zaletami są wytrzymałość, komfort oraz dosłownie kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą wykonana jest z materiałów, dzięki którym może być wykorzystywana po wielokroć. Jej przysłonę z folii PET po każdym użyciu rekomenduje się odkazić, a samą maseczkę można też czyścić ręcznie (do 30 razy!) w wodzie z mydłem.

Kto powinien korzystać z wielorazowej przyłbicy ochronnej?

Ochronną przyłbicy zaleca się stosować każdemu, kto dba o bezpieczeństwo, jak również wygodę. Osoby cierpiące na astmę, mające ukończony 50 rok życia bądź regularnie uprawiające sport na świeżym powietrzu pozytywnie ocenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek nosić ochronne maseczki w czasie pracy. Mini Shield nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie utrudnia ruchów głowy, a jej używanie przez parę godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Ludzie młodzi zapewne uznają za zaletę również to, że działa ona z funkcją FaceID.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy