Ochrona zdrowia 

Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Więcej na temat Vitberg opinie na www.testyoutdoorowe.pl

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o różnej częstotliwości, może wyraźnie poprawić komfort życia osób skarżących się na bóle kręgosłupa, szyi czy nóg. Urządzenia masujące polskiej firmy Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Aparaty Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który złożony jest z części bazowej (koniecznej do uruchomienia całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, a także będzie służył do relaksu i walki z objawami stresu.

Zestaw wykonane jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać odpowiedni poziom natężenia drgań. Urządzenie do wibroterapii RAM Vitberg+ posłuży zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy