Ochrona zdrowia 

Polski psycholog w UK – profesjonalna pomoc

Uzyskaj pomoc psychologa UK

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków Polacy tłumnie zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Obecnie fala ta jest zdecydowanie mniejsza, ale ciągle nie brakuje osób skłonnych do pracy właśnie w UK. Często jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii generuje szereg utrapień, z którymi bez dodatkowego wsparcia uporać się jest bardzo trudno.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju okolicznościach jest niezbędny?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii oraz wynikająca z tego rozłąka z bliskimi, a także zatrudnienie na terenie obcego państwa, generują wiele problemów, którym niezwykle ciężko jest sprostać. Rozstanie z bliskimi często wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto nieraz dochodzą też trudności z otrzymaniem pracy czy nawiązaniem przyjaźni z. Bariera językowa, która ciągle jest na porządku dziennym, sprawia, iż błyskawicznie ma miejsce odizolowanie się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko niewielki krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy nasilenia odruchów agresywnych. Nad zachowaniem tego rodzaju niezwykle ciężko jest zapanować bez pomocy psychologicznej. Dlatego nie należy bać się sięgania po pomoc specjalisty. Wizyta u psychologa jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka rozmowa?

Każda rozmowa z psychologiem ma miejsce w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że informacje , które przekazano w czasie wizyty zostaną powierzone kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej może tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie należy skrywać problemów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, jak również pokazuje po czym rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Wizyta przeprowadzana jest po polsku, za sprawą czego odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie musi bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama prawidłowo zrozumie to, co powie do niej specjalista.

Nasze dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Powiązane wpisy