Ochrona zdrowia 

Pomóż włosom! Odwiedź trychologa w Krakowie

Nasze włosy nierzadko są w naszych czasach zagrożoneszkodliwym wpływem otaczającego nas świata. Cierpią też z powodu spożywanych przez nas pokarmów. Należy je pielęgnować za pomocą kosmetyków czy specjalistycznych dermokosmetyków. Gdy jednak kłopoty z owłosioną skórą głowy przyprawiają nas o jej ból, może okazać się wskazana wizyta u trychologa.

Czym zajmuje się trychologia?

Trychologia jest dziedziną medycyny zajmującą się przypadkami wypadania włosów, łysienia jak też innymi przypadłościami. Specjalista tej dziedziny może nam pomóc, gdy cierpimy na łupież, łuszczycę czy łojotokowe zapalenie skóry głowy. Korzystając ze specjalistycznych narzędzi badań, trycholog może skutecznie zdiagnozować nasze schorzenia i zaproponować właściwą kurację.

Trycholog w małopolsce

Gabinet Centrum Zdrowego Włosa, wykorzystując najnowsze osiągnięcia trychologii, może zaproponować nam różnorodne zabiegi wpływające na stan włosów i skóry głowy. Po mikroskopowej analizie możemy zdecydować się na procedurę anti-aging cofnąć dostrzegalny po kondycji naszych włosów upływ czasu. Specjaliści trycholodzy zaproponują nam także efektywne sposoby pozwalające dbać o skórę głowy w domu i w gabinecie. Dzięki dobrze przeprowadzonej pielęgnacji będziemy mogli czerpać radość ze zdrowych i pięknych.

Wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt gabinet położony jest w centrum Krakowa. Można w nim nabyć specjalistyczne dermokosmetyki pozwalające zachować nasze włosy w pożądanym stanie po wykonaniu zabiegu. Gabinet zaprasza w godzinach 10:00 – 17:00 po wcześniejszej rezerwacji wizyty.

Powiązane wpisy