Ochrona zdrowia 

Portal „ABC Zdrowie”sprawdza działanie urządzenia do wibroterapii Vitberg

Zajrzyj w to miejsce, jeśli poszukujesz więcej informacji o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadziła redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono funkcjonowanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z 6 aktywnych modułów oraz dodatkowych elementów sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W urządzeniu można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są cztery poziomy, z czego najwyższy dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na stopach, łydkach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeżeli potrzebujemy rozszerzyć funkcjonalność urządzenia i dostosować je do indywidualnych preferencji, niezbędne jest zakup modułu: Kolana, Szyja, Biodra, Metabolizm lub Nogi. Z pomocą tych modułów można skutecznie łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom kolan i łydek, przeciwdziałać migrenom, jak również wspomagać odchudzanie.

Zabiegi rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają 30 minut i mogą być wykonywane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają także na używanie ich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy