Ochrona zdrowia 

Portal „Uroda i Zdrowie” recenzuje zestaw do wibroterapii firmy Vitberg – opinie

Więcej informacji o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęli się autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzję systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po miesięcznym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – recenzja redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest łatwy do instalacji. Dosłownie chwilę po podpięciu poszczególnych modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje wpływają stymulująco na pracę jelit. Vitberg opracował również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Natężenie drgań urządzenia regulowane jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie miesięcznego testu – spadek wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować także przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w licznych punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy