Ochrona zdrowia 

Psycholog

Centrum Dobrej Terapii jest nowoczesnym ośrodkiem świadczącym pomoc z zakresu psychiatrii, psychoterapii oraz pomocy psychologicznej zarówno dla młodzieży jak i dorosłych.

Wybierając nasz ośrodek klient ma gwarancję udzielania pomocy przez wysokiej klasy fachowców i najwyższego poziomu meteorycznego spotkań, odbywających się w komfortowej atmosferze. W naszym centrum można otrzymać pomoc od neuropsychologa, seksuologa czy terapeuty uzależnień. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i z dużą empatią, ponieważ wiemy jak ważne jest swobodne samopoczucie osoby szukającej u nas pomocy. Do wyboru jest terapia indywidualna bądź grupowa.

Dzięki nam jesteś w stanie rozwiązać problemy i odmienić swoje życie. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszego ośrodka, która mieści się w Krakowie na ul. Miłkowskiego. Więcej informacji odnajdą Państwo na naszej e-stronie. W tym samym miejscu znajdą Państwo materiały z wiedzą psychologiczną, którą chcemy udostępnić wszystkim naszym potencjalnym pacjentom.

Powiązane wpisy