Ochrona zdrowia 

Suplementy na odchudzanie

Gdzie można nabyć suplementy diety?

Bogaty wybór wszelkich odżywek i suplementów, chwalonych przez profesjonalistów, można znaleźć w asortymencie zarówno sklepów stacjonarnych, jak i internetowych.

Suplementy na rozbudowę tkanki mięśniowej i na odchudzanie

Gainer na przyrost tkanki mięśniowej

Oferta proponowanych przez sklepy środków jest bardzo szeroka, wśród nich sklepy oferują na przykład gainer – rodzaj suplementu pomagającego w budowie tkanki mięśniowej. Geiner wprowadza organizm zażywającej go osoby w tzw. stan anaboliczny. Dzieje się tak dzięki dostarczaniu do organizmu odpowiednich porcji białka i węglowodanów.

BCAA

Aminokwasy BCAA sprawdzą się świetnie u osób, które chcą w sposób profesjonalny zacząć uprawiać kulturystykę. Ich regularne przyjmowanie skutkuje przyrostem tkanki mięśniowej, przy jednoczesnym zmniejszeniu tkanki tłuszczowej. Dodatkowym plusem BCAA jest fakt, iż zapewnia dostawę energii, która jest niezbędna przy dużym wysiłku fizycznym.

HMB

HMB to również ceniony przez sportowców preparat. Należy go przyjmować bezpośrednio przed treningiem jak i po. HMB zwiększa siłę mięśni oraz ułatwia budowę masy i efektywnie wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej.

Suplementy diety w swoim asortymencie ma w swojej ofercie również Activlab. Ofertę można znaleźć wchodząc na stronę www.activlab.pl.

Powiązane wpisy