Ochrona zdrowia 

Szkolenia pierwszej pomocy

Szkolenia z pierwszej pomocy cieszą się coraz większą popularnością. Różnią się między sobą ceną i metodami nauczania. Z tego powodu warto dowiedzieć się uprzednio, co jest szczególnie ważne przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – dla kogo?

Kurs z pierwszej pomocy to kurs dla każdego. Nie wszyscy musimy umieć grać na pianinie lub mówić po hiszpańsku, jednak wszyscy powinniśmy być w stanie udzielić pomocy drugiemu człowiekowi w sytuacji zagrożenia. Bez względu na płeć należy wiedzieć, jak unieruchomić zwichniętą nogę lub jak przeprowadzić resuscytację. Świadkiem groźnego zdarzenia możemy być zawsze: w drodze do pracy, na urlopie, na uczelni. Szczególnie ważne jest, abyw kursie pierwszej pomocy wzięli udział nauczyciele, a także pracownicy korporacyjni.

Szkolenia z pierwszej pomocy – ile zapłacisz?

Cena szkolenia z 1. pomocy jest uzależnionazależy od jego długości oraz liczby wielkości grupy. Im więcej godzin zajęć oraz partycypantów, tym koszt na 1 osobę jest mniejszy. Pamiętajmy jednak, że im mniej osób, tym więcej praktycznej wiedzy przyswoimy. Na zniżki możemy liczyć w przypadku zajęć dla kilkudziesięciu osób. Co więcej, w Internecie znajdują się także szkolenia otwarte – dla nawet stuosobowych grup. Pozbywamy się konieczności organizacji szkolenia i kompletowania grupy, a wystarczy zapisać się na wybrany kurs.

Powiązane wpisy