Ochrona zdrowia 

Test zestawu RAM Vitberg+ – opinia autora bloga „Polaku lecz się sam”

Vitberg. Uzyskaj więcej szczegółów o tej marce

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po miesięcznym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – ocena autora serwisu „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ zaobserwował, że zaledwie po kilku zabiegach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę przed monitorem. Dodatkowo użycie programu relaksacyjnego poprawiło również sen autora recenzji, dzięki niwelacji napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” zauważa, iż przy stosowaniu zestawów masujących marki Vitberg istotna jest cykliczność sesji, ponieważ wtedy działanie wibroterapii odczuwa się wcześniej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia też łatwość instalacji, wysoka jakość wykonania, jego estetyka oraz fakt, że jest to dzieło rodzimego producenta. Osobom rozważającym zakup całego zestawu (lub wyłącznie niektórych jego części) zaleca się przetestowanie mat masujących w placówkach Vitberg działających na terenie całej Polski.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy