Ochrona zdrowia 

Urządzenia do wibroterapii Vitberg – nie tylko dla zawodowych sportowców

Co warto wiedzieć o Vitberg opinie?

Nieważne czy jesteś gospodynią domową czy wyczynowym sportowcem, z pewnością zestaw RAM Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, gdzie wytwarzane są aparaty do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia firmy Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Dołącz do Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego podczas ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im aparaty do terapii wibracjami tej marki. Stres, spowolniony metabolizm, bolące biodro czy regeneracja organizmu po ciężkich treningach – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o firmie

Firma Vitberg to rodzimy producent modułów do terapii wibracjami, która w rezultacie długoletnich badań nad tą dziedziną opracowała unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Moduły są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszystkie ich podzespoły składane są ręcznie. Firma kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg wciąż ulepsza oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami, jak również zagadnieniami powiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy