Ochrona zdrowia 

Wibroterapia. Urządzenia firmy Vitberg – opinie

Więcej szczegółów o marce Vitberg uzyskasz w tym miejscu

Z roku na rok wibroterapia znajduje zastosowanie w kolejnych obszarach:kosmetologii, rehabilitacji czy sporcie wyczynowym. Mało kto jednak wie, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i fizjoterapeutom, lekarzom i sportowcom.

Vitberg – całkowicie polskie aparaty do terapii wibracjami

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ odbywa się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja podzielona jest na kilka działów, między innymi na: wykrawalnię, szwalnię, dział elektroniki i montownię. Zaprojektowanie aparatu trwało wiele lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich elementy poddaje się wielu testom. Poszycie urządzenia wykonane jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest mocna i łatwa do odkażenia.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z aparatów firmy Vitberg składających się z urządzenia bazowego, pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzeb specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do właściwego ułożenia pacjenta w czasie zabiegów terapii wibracyjnej.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy