Ochrona zdrowia 

Zwalczaj ból falą uderzeniową

Potrzebujesz aparatu do fali uderzeniowej? Sprawdź www.bardomed.pl

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca wyleczyć schorzenia różnego typu. Kiedy jest stosowana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie wykorzystywana jest terapia falą uderzeniową?

Fala uderzeniowa jest często wykorzystywana w medycynie sportowej, rehabilitacji, ortopedii, kosmetologii, a także wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilkanaście centymetrów i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i charakteryzuje się wysoką skutecznością w walce z różnymi dolegliwościami. Współczesne urządzenia do fali uderzeniowej nadzwyczaj precyzyjnie aplikują impulsy, co zapewnia wyjątkowo dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej działają m.in. w przypadku chorób związanych z narządami ruchu, jak zespół bolesnego barku, bóle w okolicy bioder, zapalenie ścięgien czy kolano skoczka. Urządzenie do fali uderzeniowej może być wykorzystywane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez fizjoterapeutów oraz kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – jak to działa?

Dostępne na rynku urządzenia stosujące falę uderzeniową są wyposażone w 2 niezależne kanały oraz aplikatory, co umożliwia przeprowadzenie terapii u dwóch osób jednocześnie. Nowoczesny sprzęt emituje falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy przesyłane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co pozwala na zredukowanie sygnałów bólowych u chorych skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest skuteczna w 70-80% przypadków.

Nasze dane kontaktowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy