Promocja, marketing, reklama 

Biuletyn firmowy

Biuletyn firmowy – zleć wykonanie specjaliście

Właściwy obraz firmy w odbiorze jej pracowników ma niezwykle istotne znaczenie dla jej prawidłowego funkcjonowania. Tworzenie pozytywnych relacji na linii pracodawca-zatrudnieni przyczynia się do wzrostu ich lojalności wobec przedsiębiorstwa. PR wewnętrzny, którego celem jest prowadzenie spójnej i budzącej zaufanie polityki informacyjnej wobec pracujących, może korzystać z licznych narzędzi. Należy do nich biuletyn firmowy.

Co określamy biuletynem firmowym

Biuletyn firmowy jest to czasopismo kierowane do pracowników danego przedsiębiorstwa. To skuteczne narzędzie do tworzenia pozytywnych relacji między zatrudnionymi a firmą. Jest to też skuteczna metoda na optymalizację wewnętrznego PR. Biuletyny firmowe dają szansę przedsiębiorstwu na cementowanie społeczności zatrudnionych, wzmacniają ich poczucie uczestnictwa w życiu firmy oraz pełnią funkcję informacyjną.

Prawidłowo zaprojektowany biuletyn firmowy

Zgodnie ze sztuką stworzony biuletyn firmowy jest bezcennym narzędziem w rękach specjalistów od wewnętrznego PR. Ważne jest, to by zawierał treści zredagowane w profesjonalny sposób oraz wyglądał równie dobrze, jak dostępne na rynku prasowym wydawnictwa. Buduje to pozytywny wizerunek organizacji i daje szansę na prowadzenie polityki informacyjnej w interesujący sposób. Biuletyn firmowy powinien być przyjemny w czytaniu i oglądaniu, dzięki czemu może on być interesujący także dla rodzin pracowników i ich pozostałego otoczenia. Buduje to dobrą atmosferę wokół firmy, która może zaprocentować zwiększeniem zaufania i motywacji zatrudnionych.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy