Promocja, marketing, reklama 

Projekt gazety korporacyjnej

Zajrzyj tu aby zobaczyć, kto wykonuje projekt gazety

Korporacyjny biuletyn to znakomita forma komunikacji między poszczególnymi działami, ale również działanie marketingowe. Sprawdźmy zatem, jakie treści warto zamieścić w takim biuletynie i czy warto zdecydować się na ten rodzaj komunikacji.

Projekt gazety – w korporacjach i mniejszych firmach

Gazeta korporacyjna może pełnić 2 funkcje. Kluczową jest komunikacja wewnętrzna – pisanie o zdobytych nagrodach, pochwalenie się wzrastającymi osiągami, rozmowy z wyróżniającymi się pracownikami. Wewnętrzne broszury mają duże znaczenie dla funkcjonowania całej korporacji, gdyż znakomicie zagrzewają do pracy personel. To powoduje, że pracownicy mocniej angażują się w życie korporacji, czują więź z zespołem, a ich rutynowe działania przynoszą im większą dawkę satysfakcji. Badania wskazują, że firmowy biuletyn sprawia, że pracownicy chcą doskonalić swoje wyniki, wzrasta też jakość usług. Wielką zaletą jest także redukowanie błędów komunikacyjnych pomiędzy jednostkami, które bywają częstym powodem sporów w wielu przedsiębiorstwach. Gazeta firmowa gwarantuje też pełną przejrzystość działań przedsiębiorstwa.

Projekt gazety – zaufaj fachowcom

Oczywiście firmowy biuletyn to również niezastąpiona forma marketingowa. Biuletyn zewnętrzny dociera do adresatów takich jak: klienci, firmy z tej samej branży, potencjalni inwestorzy, środowiska uniwersyteckie. Gazeta firmowa w ten sposób rozpowszechnia działania naszego przedsiębiorstwa, podnosi sprzedaż, a także wspiera działania PR. Planując stworzenie korporacyjnego biuletynu powinniśmy przede wszystkim zwerbować redaktorów oraz przemyśleć szatę graficzną. Warto posiłkować się pomocą doświadczonych podmiotów (np. grafików projektowych), którzy stworzą projekt gazety, określą format i zajmą się wydaniem. gazeta firmowa na pewno osiągnie sukces.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy