Rachunkowość, finanse 

Flobo – automatyczna obsługa należności

Na https://flobo.io przeczytasz wszystko, co trzeba wiedzieć o automatycznym księgowaniem faktur.

Prowadzący własne firmy cały czas poszukują rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a przy tym zredukować czas tracony na obsługę części procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale także automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Co oferuje Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania faktur

Automatyczne księgowanie przelewów za pośrednictwem Flobo możliwe jest na skutek połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym firmy. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a potem kontroluje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich posiada przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych istotnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko dużych podmiotów, ale także i tych mniejszych, które każdego miesiąca obsługują mniej więcej stu faktur. Flobo ma jeszcze jedną praktyczną funkcję, wyjątkowo przydatną dla tych właścicieli firm, którzy regularnie napotykają problemy z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla biur podróży, hoteli oraz firm usługowych

Zastanawiasz się czy robot Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, z których będziesz mógł zamówić tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bezbłędnie księguje przelewy z tytułu abonamentów, dlatego doskonale zda egzamin w szkołach językowych lub niepublicznych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie płaci się czesne. Flobo przyda się także hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym przeróżne usługi? Gdy pomiot za zrealizowanie usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy