Rachunkowość, finanse Usługi 

Zakładasz firmę? Sprawdź leasing bez BIK

Leasing to jeden z najchętniej stosowanych typów umów cywilnoprawnych. Polega na wypożyczeniu danego przedmiotu przez jedną stronę, w związku z czym kolejna zobowiązana jest płacić ustalone w umowie raty. Leasing szczególnie często stosowany jest przez przedsiębiorców – przez to dość mało kosztownie mogą nabyć na przykład służbowe auta czy maszyny. Leasing nie dla każdego jest jednak osiągalny – wiele instytucji niezbyt chętnie zawiera zobowiązania z klientami, którzy wcześniej niesystematycznie spłacali pożyczki. Szczęśliwie dostępne są metody, które umożliwią ustrzeżenie się podobnych problemów.

Na czym opiera się leasing bez BIK?

W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem z pewnością będzie leasing bez BIK. Wprawdzie nie oferuje go sporo instytucji, lecz po starannym researchu bez trudu dotrzemy do kilku propozycji. Tak możemy pokryć kupno każdego sprzętu potrzebnego do funkcjonowania firmy – sprzętów biurowych, urządzeń poligraficznych, wtryskarek czy obrabiarek oraz aut.

Najbardziej opłacalny leasing bez BIK

Wśród ofert dużo znajdziemy tych, które okażą się nie do końca korzystne – szczególnie, iż instytucje powinny liczyć się z ryzykiem przerwania spłaty ustalonych w umowie rat. Dlatego wyszukując leasing bez BIK należy przemyśleć decyzję razem z certyfikowanym doradcą finansowym. Tym sposobem unikniemy niemiłych niespodzianek i tym samym dużych kosztów – powinniśmy bowiem pamiętać, iż wiele ofert wiąże się z obowiązkiem regulowania wysokich rat.

Powiązane wpisy