Rachunkowość, finanse Usługi 

Zamiast księgowej – o nowoczesnej księgowości

więcej o księgowości na stronie brabis.pl/ksiegowosc.html »

Najważniejszym sektorem każdego przedsiębiorstwa jest księgowość. Dba on o poprawne wystawianie faktur, uiszczanie danin publicznych, rozliczenia całej firmy. Sprawdźmy czy warto zaangażować pracownika na oddzielne stanowisko, czy może posiłkować się pomocą tzw. sieciowego biura księgowego?

Czym charakteryzuje się kompleksowa księgowość

Na wstępnym etapie istnienia przedsiębiorstwa, warto wybrać ofertę zewnętrznego biura. Tego rodzaju przedsiębiorstwa podpowiedzą jak otworzyć działalność, czy uzyskać dofinansowanie z funduszy unijnych oraz urzędu pracy. Prowadzą one księgi rachunkowe, ewidencję środków trwałych, zapewniają sprawozdania finansowe oraz troszczą się o kwestie rozliczania podatków. Powierzenie rozliczeń naszej działalności firmom zewnętrznym jest tańsze niż zaangażowanie księgowej, więc jest korzystne także z pragmatycznego punktu widzenia.

Czym kierować się wybierając ofertę księgowości?

Kiedy takie firmy zapewniają pośrednictwo przed Urzędem Skarbowym, my możemy skoncentrować się na rozszerzaniu biznesu. W Polsce istnieją rodzinne podmioty rachunkowe oraz wielkie spółki, działające w całym kraju, oferujące księgowość zarówno w Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz w małych miastach. Najrozsądniejszy wybór to oddać biznes w ręce niezawodnej firmie, polecanej przez innych przedsiębiorców. To zapewnia, że nasze rachunki są zabezpieczone i zgodne z aktualnymi normami.

Nasze dane kontaktowe:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy