Hobby i rozrywka Sport i rekreacja 

Obóz tenisowy

Szukasz unikatowej oferty obozu tenisowego? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na www.teniskrakow.pl

Wakacje to czas, który można spędzić w domu, oglądając wszystkie programy w telewizji. Możesz również spędzić je w sposób aktywny. Ciekawą opcją spędzenia wakacyjnych miesięcy jest wyjazd na tenisowy obóz.

Obóz tenisowy – nauka i zabawa

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać podstawowy lub intensywny kurs nauki tego sportu. Przeważnie zajęcia odbywają się w 4-osobowych grupach po 2 godziny treningu w każdym dniu. Dodatkowo, dzieci chodzą do Aqua Parku oraz grają w laserowego paintballa i biorą udział w innych grach. Nie zabraknie też tradycyjnego zwiedzania. Z kolei w czasie kilkugodzinnego rajdu można podziwiać lokalną przyrodę.

Dokąd na obóz tenisowy?

Myli się ten, kto sądzi, że niezapomniane wakacje to wyjazdy zagraniczne. Aby przeżyć coś wyjątkowego nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie ekscytująco może być w Bieszczadach. Właśnie tam organizowane są najpopularniejsze obozy tenisowe.

Obóz tenisowy – dla kogo?

Obozy tenisowe kierowane są głównie do młodszych. Świetnie bawić się będą zarówno nastolatki, jak i mniejsze dzieciaki. Na rynku znajdziemy również oferty dla dorosłych.

Nasze dane kontaktowe:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy