Sport i rekreacja Turystyka 

Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Tu odnajdziesz pełną ofertę wypraw.

Lubisz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś aktywnym globtroterem, który ceni pewne i dobrze przygotowane wyprawy w gronie profesjonalnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Exploruj.pl przygotowuje wyprawy, których celem są łańcuchy górskie niemal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do zwolenników turystyki górskiej, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które uwielbiają czynne spędzanie wolnego czasu i zdobyły już pewne doświadczenie w podobnych ekspedycjach. By uczestniczyć w wyprawie konieczna jest świetna sprawność fizyczna oraz zadowalający stan zdrowia. Organizowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o odmiennym stopniu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to propozycja dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które zdobyły już doświadczenie w ekspedycjach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które przeznaczone są dla jednostek o znacznej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Z jakiego powodu powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne doznania. Pozwalają przy tym spełnić pragnienia oraz poznać swoje reakcje w niecodziennych warunkach. Exploruj.pl korzysta z zawodowych przewodników oraz liderów znających na wylot charakter górskiego krajobrazu, ale też entuzjastycznie dzielących się posiadanymi umiejętnościami z członkami wyprawy. Potrafią oni też zminimalizować prawdopodobne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi w Dolomity, Alpy czy na pasmo Riła.

Nasze dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy