Turystyka 

Apartamenty z Kominkiem – nocleg w Krynicy-Zdroju

Po więcej szczegółów o Krynica Zdrój noclegi skieruj się tu

Krynica zdrój jest w stanie rozkochać w sobie niejednego turystę. Choć kojarzymy ją przede wszystkim ze zdrowym klimatem i zdrowotną wodą bijącą w tej miejscowości, to coś dla siebie wyszukają także amatorzy pięknych widoków oraz ciekawych budynków. W mieście znajduje się mnóstwo dziewiętnastowiecznych obiektów, których większość wzniesiona została dla ściągających tu niegdyś z całego kontynentu letnikach. Także obecnie Krynica Zdrój szczyci się sporą popularnością, a co sezon przyjeżdżają tu letnicy z różnych stron Polski. Jak jednak wygląda sytuacja z miejscami hotelowymi?

Noclegi Krynica Zdrój – pensjonaty

Jak nietrudno stwierdzić, zdecydowaną część miejsc noclegowych w tym ciekawym mieście stanowią hotele. Przyjezdni, którzy zdecydują się na właśnie takie noclegi Krynica Zdrój, mogą liczyć na naprawdę bogatą ofertę – bez względu na stan budżetu, każdy kuracjusz niewątpliwie odnajdzie miejsce dla siebie. Oprócz tego istnieją tu też liczne domy, w których goście mogą nająć apartamenty.

Kwatery – noclegi Krynica Zdrój

Ci przyjezdni, którzy nie mają grubego portfela, mogą w Krynicy wybrać najęcie którejś z tańszych kwater. Z uwagi na rosnące stale zainteresowanie tą miejscowością, często spotkać można noclegi Krynica Zdrój oferowane w niezbyt wysokich cenach. Ich goście nie mogą co prawda liczyć na takie luksusy, jak w pensjonatach, jednak dzięki nim będą w stanie poznać miasto wraz z jego najpiękniejszymi obiektami.

Nasze dane kontaktowe:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy