Turystyka 

Wypoczynek w Krynicy

Najkorzystniejsza oferta wypoczynku Krynica Zdrój

Krynica Zdrój to jedno z najbardziej lubianych przez krajowych gości miast. Nie powinno to w żaden sposób dziwić – Krynica słynie z pomagającego w leczeniu powietrza i przepięknych widoków. Poza tym może pochwalić się sporą infrastrukturą turystyczną, zaś bogata oferta rozrywkowa powoduje, że przybywają tu nie tylko turyści chcący podreperować swoje organizmy. Jak zatem spędzić urlop w Krynicy? Jak powinien wyglądać wypoczynek w Krynicy Zdrój?

Zdrowotny wypoczynek w Krynicy

Najważniejszą mocną stroną Krynicy Zdrój są z pewnością pokłady wód leczniczych, które wydobywane są w mieście od niemal dwóch dekad. To one sprawiły, że Krynica Zdrój stała się cenionym w całym kraju uzdrowiskiem. Wypoczynek w Krynicy jest więc świetnym pomysłem dla tych, którzy zmagają się z chorobami systemu pokarmowego i wydalniczego, a także z problemami z krążeniem. W Krynicy wykorzystywanych jest prawie dziesięć źródeł wody, a każdy z nich ma trochę inne zastosowania.

Jak rozłożyć wypoczynek w Krynicy?

Najistotniejszą atrakcją Krynicy okazują się niewątpliwie zdroje, a niektóre z nich powstały jeszcze w dziewiętnastym stuleciu. Trzeba zwiedzić tu też liczne domy z przełomu XIX i XX stulecia. Krynica szczyci się również kolejką na Górę Parkową, z której rozciąga się niezwykła panorama okolicy. Wypoczynek w Krynicy może być ciekawy również dla entuzjastów rozrywki – w Krynicy odbywają się rozmaite eventy, z Festiwalem Gitary i opery na pierwszych miejscach.

Nasze dane kontaktowe:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy