Usługi budowlane 

Budowa domów drewnianych – energooszczędność i komfort użytkowania

Dowiedz się, komu zlecić budowę domów drewnianych przeszklonych. Zajrzyj tu

Szereg osób marzy o posiadaniu swojego domu. Wielu z nich udaje się przekuć w czyn to marzenie. Jeszcze wcale nie tak dawno temu w polskim krajobrazie przeważały domy mające kształt klasycznego pudełka. Nie zachwycały one ani urodą, ani funkcjonalnością. Charakteryzowały się też ogromnymi stratami energii. Teraz wygląda to w stu procentach inaczej. Bardzo chętnie decydujemy się na domy wybudowane z drewna, które stanowią połączenie znanego od pokoleń stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak świetnie połączyć nowoczesność i tradycję?

Domy budowane z drewna to obecnie najlepszy przykład na to, jak doskonale można zestawić ze sobą tradycyjny styl podhalański z innowacyjnymi rozwiązaniami, które gwarantują nam komfort. Styl góralski – bo tak w wielu wypadkach nazywa się też styl podhalański – to kwintesencja świetnego gustu. Niewielkich rozmiarów okna, spadzisty dach pokryty gontem, balkon lub weranda – to typowe cechy domu wybudowanego właśnie w stylu podhalańskim. Aby jednak tego rodzaju dom był nowoczesny, architekci stawiają na liczne przeszklenia, z chęcią stosują również innego rodzaju nowoczesne materiały. Taki dom może być również energooszczędny. Aby tak właśnie było architekci stawiają na zwartą bryłę domu, polecają dobór właściwych okien i właściwie wykonane ocieplenie. Domy drewniane wybudowane w stylu podhalańskim połączonym ze stylem nowoczesnym spotkać można często w w jednej części Polski. Jest to oczywiście Małopolska, gdzie położone jest malownicze Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt specjalistom

Wykonanie doskonałej jakości projektu domu z drewna będącego połączeniem stylu podhalańskiego ze stylem nowoczesnym naprawdę nie należy do łatwych. Z tego powodu najlepiej jest zlecić to zadanie specjalistom. Tak samo jest już podczas budowy domu. Tylko wtedy będzie można mieć pewność, że dom będzie prezentował się bardzo dobrze, a równocześnie będzie trwały oraz wygodny w użytkowaniu.

Nasze dane kontaktowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy