Usługi budowlane 

Budowa domów góralskich z bali

Sprawdź, komu zlecić budowę domów góralskich. Zajrzyj w to miejsce

Tradycyjne domki góralskie przyciągają niezwykłym wykończeniem, co przyczynia się do tego, że coraz więcej Polaków chce zamieszkać w drewnianym domku. W jakich rejonach przeważnie można je spotkać i czym się wyróżniają?

Budowa domów góralskich – nowatorskie chałupy

Klimatyczne domki góralskie wyglądają niesamowicie estetycznie, utrzymane są w tzw. stylu zakopiańskim. Są skonstruowane ze świerku i charakteryzują się strzelistymi wieżyczkami oraz ozdobnymi werandami, mają też tzw. pazdury. Stanowią wyjątkowe uzupełnienie podhalańskiego krajobrazu, dlatego występują przeważnie w rejonach górskich. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby wybudować taką nieruchomość w na swojej działce – inwestorzy szukają alternatyw dla kosztownych inwestycji związanych z budową domu murowanego. Budowa domów góralskich przebiega zdecydowanie szybciej i jest bardziej ekonomiczna niż w przypadku tradycyjnych konstrukcji. Stawiane są one z gotowych elementów, a innowacyjna technologia powoduje, że roboty można realizować także w miesiącach zimowych, bowiem omijamy tzw. „mokre etapy” prac. Fachowcy podkreślają, że budowę można zakończyć w ciągu kilku miesięcy.

Budowa domów góralskich – wybierajmy doświadczone firmy architektoniczne

Nowatorskie chałupy góralskie mogą służyć jako budynki działkowe, ale także jako obiekty całoroczne. Innowacyjna technologia pozwala uzyskać w pomieszczeniach świetne warunki do życia, dachy pokrywane są nowoczesnymi materiałami, a ściany można ocieplić. Firmy zajmujące się stawianiem takich domków profesjonalnie zabezpieczają wszystkie części, żeby uodpornić środek przed ujemnymi temperaturami. Kolejnym plusem nieruchomości tego typu jest możliwość rozbudowy. Podejmując decyzję o inwestycji w nowoczesne domy góralskie, wybierajmy tylko sprawdzone podmioty, które potrafią połączyć tradycję z innowacją.

Nasze dane kontaktowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy