Usługi budowlane 

Centrum z klinkierem

Produkty klinkierowe zyskują ostatnimi laty ogromne zainteresowanie. Częste wykorzystanie tego surowca nie powinno jednak zaskakiwać – szczególnie, kiedy przypomnimy sobie liczne jego zalety. Klinkier okazuje się wszak nie tylko odporny na pęknięcia, ale również radzi sobie z wodą i mrozami. Oprócz tego ważny jest jego wygląd oraz to, iż jest sprzedawany w najróżniejszych barwa. Jakie jednak produkty znajdziemy w centrum klinkieru?

W centrum klinkieru dostępne są płytki elewacyjne

Jednym z najważniejszych przykładów użycia klinkieru są płytki elewacyjne. W każdym centrum klinkieru kupimy wiele ich wzorów, przez co bez trudu dobierzemy je do naszego budynku. Klinkierowe płytki ścienne charakteryzuje odporność na mróz i działanie wody.

Płyty chodnikowe w centrum klinkieru

Z uwagi na sporą trwałość, bruk klinkierowy bywa chętnie stosowany zarówno na prywatnych posesjach, jak i na publicznych parkingach. W centrum klinkieru kupimy rozmaite jego rodzaje – także takie, które bez problemów zniosą nawet duże obciążenia.

Pozostałe akcesoria sprzedawane przez centrum klinkieru

Katalog centrum klinkieru nie zamyka się jednak na bruku i cegłach elewacyjnych. Zalety owego surowca powodują bowiem, że bywa on chętnie stosowany do wyrobu parapetów, ozdób ścian zewnętrznych i ogrodzeń. Zwłaszcza te ostatnie zyskały ostatnio dużą popularność wśród deweloperów i mieszkańców domów wolno stojących.

Powiązane wpisy