Usługi budowlane 

Dlaczego domy drewniane całoroczne są tak popularne

Jeśli szukasz więcej wiadomości dotyczących tworzenia projektów domów drewnianych nowoczesnych, skieruj się tutaj

Domy z bali stają się coraz bardziej modne. Innowacyjna technologia sprawia, że tego typu budynki nie tylko wyglądają wyjątkowo stylowo, ale są także wygodne. Czy w domach z bali można mieszkać przez cały rok? Gdzie znaleźć projektanta, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – bardziej ekonomiczne niż domy z cegły

Nowoczesne domy drewniane powoli zaczynają być rzeczywistością. Polacy chętnie decydują się na postawienie takich domów, ponieważ posiadają one wiele walorów. Najważniejsza kwestia – są one tańsze niż domy z cegły. Mały ciężar nieruchomości oznacza mniejsze koszty. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wyprodukowane z prefabrykatów. Odpadają też roboty związane z murowaniem. Projektanci podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy drewniane stają się coraz bardziej modne. To połączenie nowoczesności z tradycją. Z jednej strony urzekają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie budynki. Jednak dzięki zastosowanym rozwiązaniom dają funkcjonalność identyczną jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – naturalne komponenty

Domy drewniane całoroczne to konstrukcje wyprodukowane z organicznych materiałów, dzięki czemu są w całości ekologiczne. Dzięki zastosowaniu bali osoby zmagające się z aeroalergenami czują się po prostu lepiej. Domy z bali cechują się wspaniałym poziomem izolacji cieplnej, nie musimy ich jeszcze ocieplać. Ważnym plusem są cienkie ściany, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można konstruować również poza sezonem, bo wszystkie prace realizowane są na sucho. Podejmując decyzję o inwestycji w całoroczne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac najlepszym specjalistom.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy