Usługi budowlane 

Interesują cię baseny samoczyszczące? O tym pamiętaj

Basen ogrodowy to doskonałe wyjście dla amatorów kąpieli, którzy często nie mogą zdecydować się na wyjazd nad jezioro. Chcąc jednak poczuć wiele jego zalet, należy właściwie go pielęgnować – zaś to pochłania mnóstwo energii. Z tego względu tak wielkim zainteresowaniem cieszą się baseny samoczyszczące – dzięki nowoczesnym mechanizmom możemy bez wysiłku pozbyć się obrzydzających kąpiel zanieczyszczeń. Jak zatem zbudowane są baseny samoczyszczące? O czym należy wiedzieć przy zakupie jednego z nich? Gdzie je znajdziemy?

Reguły funkcjonowania basenów samoczyszczących

Baseny samoczyszczące stosują zestawy właściwie rozmieszczonych dysz, a te, działając wychwytują wszelkie zanieczyszczenia. Woda, pozostając w ruchu, będzie także nie zawierała grzybów oraz glonów, zaś to pozytywnie rzutuje na jej parametry. To natomiast pozwala na zmniejszenie ilości wykorzystywanych w basenie środków czyszczących, co najbardziej ważne okaże się dla ludzi walczących ze wszelkiego typu uczuleniami.

Baseny samoczyszczące – jak kupować?

Kupując baseny samoczyszczące należy sprawdzić renomę, którą cieszy się ich producent. Trafionym rozwiązaniem okaże się bez wątpienia kupno urządzeń firmy Compass Ceramic Pools. Czemu? Urządzenia tej marki są najwydajniejsze i, co w oczach większości klientów będzie istotne, doskonale łączą z projektem niecki. Systemy Compass Ceramic Pools to także wyjście dla osób zwracających uwagę na ochronę – są zaprojektowane tak, by absolutnie ograniczyć niebezpieczeństwo wszystkich awarii.

Powiązane wpisy