Usługi budowlane 

Niecka basenowa – wygoda i oszczędności

Niecka basenowa to doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy z rozmaitych przyczyn nie są w stanie zdecydować się na wykopanie basenu murowanego. Zmniejsza koszty i ułatwia przedsięwzięcie na tyle, że nawet już po dwóch tygodniach basen jest gotowy. Niecki basenowe produkowane są z rozmaitych surowców – często stosuje się poliester, ale jego wadą jest mała wytrzymałość. Zdecydowanie lepiej wypadają modele wykonane z karbonu wzmocnionego ceramicznym środkiem – eliminują osmozę, a jednocześnie nie szkodzą im pęknięcia czy skrajne temperatury.

Cechy niecki basenowej

Bez względu na to, jakie są nasze potrzeby, na pewno znajdziemy nieckę basenową dla siebie. Produkowane są w zróżnicowanych wymiarach – od rodzinnych modeli, przez baseny o normalnych wymiarach, aż po baseny w stylu sportowym, które są tak duże, że bez problemów możemy wykorzystać je do treningów pływackich. Niecka basenowa okaże się jeszcze bardziej komfortowa, jeżeli zdobędziemy wraz z nią dodatkowe akcesoria – na przykład oświetlenie, daszek lub urządzenia do filtrowania wody.

Profesjonalne niecki basenowe

Wybierając nieckę basenową warto zwrócić uwagę na wyroby znanych producentów. W Polsce sprzedawane są baseny firmy Compass Ceramic Pools, które produkuje się z wykorzystaniem opisanego już włókna węglowego. Kupując baseny tej firmy możemy jednocześnie dopasować je do swoich oczekiwań, wyposażając je w systemy czyszczące lub oświetlenie pomocne podczas kąpieli po zmroku.

Powiązane wpisy