Usługi budowlane 

Nieruchomości w Katowicach dostosowane do twoich potrzeb

Sektor nieruchomości w Katowicach podobnie jak w innych miastach rośnie bardzo dynamicznie. Od pozostałych regionów Górny Śląsk odróżnia jednak fakt, iż dość mało popularne są lokale nowe – mieszkańcy tego miasta znacznie chętniej kupują mieszkania z rynku wtórnego. Ze względu na fakt, że w aglomeracji śląskiej mieszka wiele osób, warto przejrzeć starannie śląski rynek nieruchomości. W Katowicach funkcjonuje kilkadziesiąt biur pośredników, a zgromadzone przez nich statystyki okazują się ważnym źródłem informacji o preferencjach ludzi tego regionu.

Nieruchomości w Katowicach – które najpopularniejsze?

Z uwagi na ogromną ilość ludzi, najpopularniejsze nieruchomości w Katowicach to rzecz jasna lokale w wielkiej płycie – zwłaszcza te z drugiej ręki. Kiedy chodzi o lokale użytkowe, szczególnym zainteresowaniem cieszą się te znajdujące się w śródmieściu i osiedlach z największą populacją. Ceny metra kwadratowego przeciętnego mieszkania z drugiej ręki oscylują w okolicach trzech i pół tysiąca zł, zaś nowego – około 5.

Znajdź odpowiednie nieruchomości w Katowicach

Do paru lat osoby chcące sprzedać i nabyć nieruchomości w Katowicach wybierały przede wszystkim na usługi wyspecjalizowanych biur. Obecnie zwykle korzystają z sieci, gdzie działają portale, na których można opublikować ogłoszenia dotyczące nieruchomości w Katowicach. Ich dobrą stroną okazuje się tak duża liczba ofert, jak i funkcjonalność – odpowiednie dla nas ogłoszenia wyszukamy dzięki nim bez najmniejszych problemów.

Powiązane wpisy